Fotbalisty Chebu porazila v sobotním utkání Lomnice poměrem 2:1

04.09.2018
Ilustrační foto
OSS Lomnice  2 : 1  FC CHEB

V sobotu 25.8.2018 odehráli chebští fotbalisté druhé mistrovské utkání v Lomnici. Do branky se poprvé od začátku zápasu postavil brankář Větříček.  

Počáteční tlak soupeř využil v 18.min, kdy po střele z hranice pokutového území, po odrazu od pravé tyče, pohotově skóroval 1:0. Hra se postupně vyrovnala a do poločasu také měli chebští několik slibných možností, ale do zakončení jim vždy něco málo chybělo.

Druhý poločas začal podobně jako ten první. Po úvodním nástupu domácích se hra opět vyrovnala. Hráči Chebu dokonce měli i více příležitostí a náběhů do zakončení. Po kombinaci Dvořák, Zeman a Altman V. v 57.min posledně jmenovaný z první po zpětné přihrávce Zemana vyrovnal na 1:1. S tím zřejmě nikdo nepočítal a bylo to znát na průběhu zbytku zápasu. Bohužel pro hráče Chebu, ale i pro fotbal, byl vyrovnaný zápas rozhodnutý v 63.min po nařízení pokutového kopu, o kterém nebyli přesvědčeni ani domácí fanoušci, ale ani samotní hráči soupeře. Domácí Joza si s penaltou poradil a zvýšil na konečných 2:1.

Před začátkem zápasu trenér hráče připravoval na kvalitního soupeře, který v minulém ročníku hrál stále o nejvyšší příčku. Podle toho postavil sestavu a obsadil hráče na jednotlivé posty. Za zkušeným Sedlákem hráli v záloze Vondráček ml. a Altman T., kteří svůj úkol splnili a nepustili soupeře do větších šancí. Ostatní hráči se přidali a od zmíněného pokutového kopu převzali chebští fotbalisté na poslední půlhodinu aktivitu.

O lepší výsledek je však nepřipravil nikdo jiný, než oni sami a jejich špatné zavírání a zakončení dobře rozehraných akcí. Bylo jich, vzhledem ke kvalitě soupeře, opravdu hodně. To musí do dalších zápasů zlepšit.Střídání :

58.min – Benkovský / Halada M.

76.min – Kutlák / Vondrášek st.Trenér :   Václav Altman

Asistent : Stanislav Makeš

Převzato ODTUD

Aktuálně z Chebska